Гуртки

                     Психологічний гурток "Пізнай себе" (інклюзія)

                                     Керівник гуртка - психолог БОРИСЮК Альона Михайлівна     Слова “хворий”“каліка”“неповноцінний”“неспроможний”“з вадами” створюють стереотипи. Натомість краще використовувати словосполучення “людина з інвалідністю”“людина з ДЦП”“людина, з особливими потребами“незрячий” замість “сліпий”.

Із незрячою людиною цілком нормально вживати слово “дивитись”. Для неї це означає дивитись руками, відчувати на дотик. А от із людиною з порушенням слуху краще говорити так, щоб вона бачила губи співрозмовника. Часто такі люди вміють читати те, що ви говорите по губам.

 Людину на візку треба попередити про архітектурні бар’єри, щоб вона заздалегідь могла зрозуміти, як їй кудись дістатись, а ще – краще перебувати на одному рівні очей із людиною на візку, щоб обом було комфортно в спілкуванні.

https://fb.watch/24Lspf87QL/

Незалежно від зовнішності, стану здоров'я, рівня добробуту батьків і фізичних вад, будь-яка дитина заслуговує на щасливе дитинство. Кожній дитині, як і дорослому, хочеться мати друзів, сміятися, досягати своїх цілей  і відчувати підтримку.

 Тож  будьмо добрими та чуйними!  Добро породжує добро!


 Психологічний гурток "Пізнай себе" (інклюзія)

                                                                 Керівник гуртка - психолог БОРИСЮК Альона Михайлівна.

    

     Коли  у дитячому колективі з`являється дитина, яка поводила себе не так, як усі. Ні вчителі, ні батьки  особливо не намагаються  пояснити, у чому проблема розвитку цієї дитини,  її індивідуальні особливості, чим ми можемо їй допомогти, що в наших силах, щоб допомогти пристосуватися цій дитині до дитячого колективу.

    Через це колектив поділиться на дві категорії: людей, які її не помічали, ігнорують та людей, які над нею насміхаються.

    Та тільки деякі з нас  намагаються встановити щирий контакт.

    Ця добірка корисних матеріалів стане у пригоді вчителям та батькам, які хочуть пояснити дітям, хто такі «люди з особливими потребами» та як з ними спілкуватись. Це допоможе зробити навчання в інклюзивному класі/групі комфортнішим для всіх.


Мультфільм про те, що всі – ми різні

2-хвилинна анімація розповідає, що не треба прагнути бути такими, як усі. Бо насправді всі РІЗНІ. Радше – люди намагаються приховувати це, аби наслідувати когось.“Дивовижні речі трапляються”

Анімоване відео пояснює, що всі люди – різні, і мозок у кожної людини працює інакше. Мовляв, є відмінності, які легко можна помітити, а є не такі очевидні. Відео показує, що таке аутизм та як людина з ним сприймає інформацію.“Яким могло б бути Різдво без любові?”

Це – історія про їжака на ім’я Генріх, який прийшов до нового класу. Однолітки не спілкуються з ним, бо він має колючки. Напередодні Різдва однокласники дарують йому подарунок, завдяки якому вони зможуть дружити і гратися!"Молодіжний клуб"

1. Прості речі рятують життя (як захиститися від COVID - 19).


2.  Формула геніального колективу.

3D анімація «Одна сім'я. Їжа для всіх»

За основу сюжету взята стародавня історія про голод, яка яскраво демонструє, що коли кожен намагається нагодувати лише себе, то голодують усі. А якщо кожен піклується про ближнього, то знаходяться способи нагодувати всіх голодних.

Робота в команді у більшості випадків значно важливіша за індивідуалізм! Поєднавши зусилля, можна досягти будь-якої мети!

3. Як досягти успіху


3D анімація «Ніколи не здавайся!»


У кожного у житті бувають моменти, коли здається, що вплинути на хід подій неможливо! У такі моменти лише відчайдушний оптимізм та жага допомогти близьким, які потрапили у халепу, здатні відкрити в кожному з нас надможливості.


4. День Соборності України

5. День пам’яті Героїв Крут

Крути: національна пам’ять
Пам’ятаємо Крути
     Гурток "Літературна студія"

Керівник гуртка: Ковальська Наталя Анатоліївна

Теми для опрацювання

Мистецтво.Літературний процес.

Жанрова різноманітність літератури

Літературні роди і види

Художні засоби твору

Основні відомості про прозу

Основні поняття стилю та літературного напряму

Аналіз літературного твору

Поетичні тропи

Фонетичні засоби

Схема налізу ліричного твору


Гурток "Кулінарний дизайн"

Керівник гуртка: Соколюк Наталія Іванівна
Тема: Художні композиції з овочів.Гурток "Традиційна українська вишивка"

Керівник гуртка: Якимчук Леся Станіславівна

Теми для опрацювання:


Теми для опрацювання:

Гурток "Образотворче мистецтво"

Тема: Портрет

Сьогодні чергова річниця Чорнобильської катастрофи. 35 років... Але ця трагедія продовжується і сьогодні. Вона забрала багато життів протягом 35-ти років і продовжує заберати їх сьогодні. Людський фактор відірав величезну роль у цій трагедіяї, тому ми повинні пам"ятати, що "мирний атом" залежить ві нас. Кожен повинен пам"ятати, що від кожного його кроку і кожної його дії може залежати не тільки його життя, а ще й життя тих, хто поруч, життя країни!


Немає коментарів:

Дописати коментар